Sport

Jesteś tu: » Strona główna » Sport

W dniach 25-26.03.2014 r. w Hali Sportowej w Blachowni odbył się II POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH klas I i II w kategorii dziewcząt i chłopców. Turniej odbył się dzięki wsparciu Pana Starosty częstochowskiego Andrzeja Kwapisza. Organizatorami zawodów było Gimnazjum im. J. Korczaka w Blachowni oraz UKS „Gimnazjum” Blachownia.

W tym roku do zmagań sportowych przystąpiły reprezentacje gimnazjów z: Kamienicy Polskiej, Konopisk, Borowna, Starego Cykarzewa i Blachowni. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”.

czytaj więcej

Turniej eliminacyjny został rozegrany na Hali OSiR w Blachowni 6 lutego 2014r.  Nasza Reprezentacja bez straty seta wygrała spotkania z drużyną z Cykarzewa i Czarnego Lasu, awansując do turnieju półfinałowego, który odbył  się 12 lutego 2014r w Czarnym Lesie.

Po doskonałych spotkaniach z drużynami z Mykanowa 1:2 i Witkowic 2:0 nasi chłopcy awansowali do Turnieju Finałowego.

REPREZENTACJA PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW NA III MIEJSCU MISTRZOSTW POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
czytaj więcej

Reprezentacja dziewcząt 20 lutego rozpoczęła zmagania w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w piłce siatkowej.

Rundę eliminacyjną w swojej grupie dziewczęta wygrały:

Blachownia – Kamienica Polska 2:0

Blachownia – Starcza 2:0.

Półfinały nasze siatkarki zakończyły z następującymi wynikami:

Blachownia – Rudniki 2:0

Blachownia – Borowno 0:2.

 

 

 

II MIEJSCE SIATKAREK W GIMNAZJADZIE
czytaj więcej

3 grudnia 2013 r. na obiekcie Hali Sportowej w Blachowni odbył się III Powiatowy Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców „TEPIX CUP 2013”. Jak co roku impreza mogła odbyć się dzięki nieocenionej pomocy Państwa Jadwigi i Tadeusza Piaszczyków, właścicieli firmy „TEPIX” oraz Panu Staroście częstochowskiemu Andrzejowi Kwapiszowi. Organizatorami Turnieju było Gimnazjum im. J. Korczaka w Blachowni oraz UKS „Gimnazjum” w Blachowni.

TEPIX CUP 2013
czytaj więcej

Uczniowski Klub Sportowy „ Gimnazjum” był organizatorem II edycji Turnieju Dwójek Siatkarskich dla roczników 2001-2004. Zawody rozegrane zostały w sobotę 23 listopada na Hali Sportowej w Blachowni a udział wzięło w nich blisko 90 najmłodszych siatkarek i siatkarzy. Na zaproszenie organizatorów odpowiedziały kluby : SPS Politechnika Częstochowska, LKPS Borowno, Mykanów, Exact Systems Norwid Częstochowa, KS Corona Rudniki, M-Volley Częstochowa, oraz gospodarze UKS Gimnazjum.

W rozpoczęciu Turnieju uczestniczyli : Dyrektor Gimnazjum w Blachowni p. Jolanta Zacharska, Przewodniczący Rady Miejskiej w Blachowni p. Henryk Kania oraz Prezes OSiR w Blachowni p. Jacek Chudy.

Zawody sędziowali starsze zawodniczki i zawodnicy  UKS Gimnazjum Blachownia oraz uczniowie Gimnazjum.

 

II edycja TURNIEJU DWÓJEK SIATKARSKICH
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |

Galerie

Opracowanie: szkolnastrona.pl

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo