Sport

Jesteś tu: » Strona główna » Sport

6 października w Konopiskach reprezentacje dziewcząt i chłopców naszego gimnazjum wystartowały w GIMNAZJADZIE POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Odnieśliśmy sukces zajmując III miejsca w obu kategoriach i awans na zawody REJONOWE.

REJONY odbyły się w Częstochowie 10 października. Nasze reprezentacje walczyły bardzo ambitnie na każdej zmianie aż do samej mety. Dziewczęta zajęły III miejsce. Sukces duży, gdyż pierwsza i druga lokata należała do szkół sportowych z Częstochowy. Drużyna chłopców ukończyła bieg na VII miejscu.

Gimnazjum reprezentowali:

dziewczęta: Monika Zalejska, Anna Chudy, Kornelia Kabała, Aleksandra Chudy, Klaudia Bagmat, Kinga Więckowska, Nadia Mrozik, Paula Więckowska, Sandra Kępa, Klaudia Jabłońska. Opiekun – Justyna Kuras.

chłopcy: Oskar Kaczor, Aleksander Strózik, Kacper Pawlak, Kacper Pyka, Adam Siwek, Kacper Kosiński, Adam Janik, Maciej Kasprzyk. Opiekun – Andrzej Kuzior. GRATULACJE !!!

SUKCESY NA PRZEŁAJACH
czytaj więcej

W dniach 25-26.03.2014 r. w Hali Sportowej w Blachowni odbył się II POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH klas I i II w kategorii dziewcząt i chłopców. Turniej odbył się dzięki wsparciu Pana Starosty częstochowskiego Andrzeja Kwapisza. Organizatorami zawodów było Gimnazjum im. J. Korczaka w Blachowni oraz UKS „Gimnazjum” Blachownia.

W tym roku do zmagań sportowych przystąpiły reprezentacje gimnazjów z: Kamienicy Polskiej, Konopisk, Borowna, Starego Cykarzewa i Blachowni. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”.

czytaj więcej

Turniej eliminacyjny został rozegrany na Hali OSiR w Blachowni 6 lutego 2014r.  Nasza Reprezentacja bez straty seta wygrała spotkania z drużyną z Cykarzewa i Czarnego Lasu, awansując do turnieju półfinałowego, który odbył  się 12 lutego 2014r w Czarnym Lesie.

Po doskonałych spotkaniach z drużynami z Mykanowa 1:2 i Witkowic 2:0 nasi chłopcy awansowali do Turnieju Finałowego.

REPREZENTACJA PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW NA III MIEJSCU MISTRZOSTW POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
czytaj więcej

Reprezentacja dziewcząt 20 lutego rozpoczęła zmagania w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w piłce siatkowej.

Rundę eliminacyjną w swojej grupie dziewczęta wygrały:

Blachownia – Kamienica Polska 2:0

Blachownia – Starcza 2:0.

Półfinały nasze siatkarki zakończyły z następującymi wynikami:

Blachownia – Rudniki 2:0

Blachownia – Borowno 0:2.

 

 

 

II MIEJSCE SIATKAREK W GIMNAZJADZIE
czytaj więcej

3 grudnia 2013 r. na obiekcie Hali Sportowej w Blachowni odbył się III Powiatowy Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców „TEPIX CUP 2013”. Jak co roku impreza mogła odbyć się dzięki nieocenionej pomocy Państwa Jadwigi i Tadeusza Piaszczyków, właścicieli firmy „TEPIX” oraz Panu Staroście częstochowskiemu Andrzejowi Kwapiszowi. Organizatorami Turnieju było Gimnazjum im. J. Korczaka w Blachowni oraz UKS „Gimnazjum” w Blachowni.

TEPIX CUP 2013
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |

Galerie

Opracowanie: szkolnastrona.pl